Contact

Algemene informatie
Servicebureau & Gastouderbureau

Bezoek- en postadres:
Prijsseweg 45  - 4105 LE Culemborg
(1e etage, geen lift aanwezig)
Postbus 383 - 4100 AJ Culemborg
E:  servicebureau@skpc.nl 
T: (0345) 51 74 77 (algemeen telefoonnr.)

Directie

Mevrouw Berrie (B.A.M.E.) Heinrichs
E: heinrichs@skpc.nl

Planning & Plaatsing

Voor vragen m.b.t. plaatsingsmogelijkheden of huidige plaats van je kind op een van onze opvangvormen, kun je contact opnemen met de betreffende medewerker:

Buitenschoolse opvang en vakantieopvang:
Jacqueline Guiting
E: guiting@skpc.nl
T: (0345) 22 87 23

Kinderdagverblijf, Peuteropvang en Speel Mee:
Sharon de Bruijn

E: kindplanning@skpc.nl
T: (0345) 22 87 24

Gastouderopvang

algemeen email adres: gastouderbureau@skpc.nl
De bemiddelingsmedewerker: 
Marjolein van Empel
E: vanempel@skpc.nl
T: (0345) 22 87 29

Financiëel medewerkster:

Janneke Barten
E:
barten@skpc.nl
T:
(0345) 22 87 28
 

Managers

De kinderdagverblijven (KDV), peuteropvang (PO) en buitenschoolse opvang (BSO) locaties worden aangestuurd door (cluster)managers:

Fersai Vitsas 
E: vitsas@skpc.nl 
T: (06) 47 02 45 24
KDV Dikkie Dik, PO Harlekijn, PO het Waayertje,
BSO Duck Out, BSO Idefix, BSO Robbedoes. .

Brigitte Wansing
E: wansing@skpc.nl
T: (06) 44 01 50 22
KDV Kiekeboe, BSO Beestenbende, BSO Boemerang, BSO Doel.

Anita Hensen
E: hensen@skpc.nl
PO Bolleboos, PO Waayertje, PO 't Wimpeltje, PO Wiedewaai, PO Dwerghut, BSO Weijdewijs, BSO Ratjetoe, BSO de Waayer, BSO Pluto, BSO Pardoes en BSO de Vlindertuin.


Pedagogisch beleidsmedewerker/coach 0-12 jaar
Claudia Hartman
E: hartman@skpc.nl
T:(06) 45 26 43 68

Pedagogisch beleidsmedewerker/coach 0-4 jaar
Marijke deWaal
E: dewaal@skpc.nl
T:
(06)45 26 43 56




 

Stel een vraag

Voor wie is je vraag bedoeld?
Directie
Clustermanager
Plaatsingsconsulente
Bemiddelingsmedewerker gastouderbureau
Financien
Personeelszaken
Niet bekend
Referenties Ouderportaal

Download onze app!



Sitemap
Disclaimer Privacy
Cookies

© SKPC All rights reserved  |  Ontwerp & realisatie: MM