Contact

Algemene informatie
Servicebureau & Gastouderbureau

Bezoek- en postadres:
Postmastraat 44 - 4105 DW Culemborg 
E:  servicebureau@skpc.nl 
T: (0345) 51 74 77 (algemeen telefoonnr.)

Directie

Mevrouw Berrie (B.A.M.E.) Heinrichs
E: heinrichs@skpc.nl

Planning & Plaatsing

Voor vragen m.b.t. plaatsingsmogelijkheden of huidige plaats van je kind op een van onze opvangvormen, kun je contact opnemen met de betreffende medewerker:

Buitenschoolse opvang en vakantieopvang:
Jacqueline Guiting
E: guiting@skpc.nl
T: (0345) 22 87 23

Kinderdagverblijf, Peuteropvang en Speel Mee:
Sharon de Bruijn

E: debruijn@skpc.nl
T: (0345) 22 87 24

Gastouderopvang

algemeen e-mailadres: gastouderbureau@skpc.nl
De bemiddelingsmedewerker: 
Terry Ponsen 
E: ponsen@skpc.nl
T: (0345) 22 87 29

Financiën

Voor informatie over de tarieven kinderopvang, facturen en berekening tegemoetkoming belastingdienst kun je contact opnemen met financieel medewerkster:
Lucienne Richelle
 
E: richelle@skpc.nl 
T: (0345) 22 87 25

Managers

De kinderdagverblijven (KDV), peuteropvang (PO) en buitenschoolse opvang (BSO) locaties worden aangestuurd door (cluster)managers:

Heleen de Ronde
E: deronde@skpc.nl 
T: (06) 47 02 45 24
KDV Dikkie Dik, PO Olleke Bolleke, PO Harlekijn, BSO Robbedoes en BSO Idefix.

Brigitte Wansing
E: wansing@skpc.nl
T: (06) 44 01 50 22
KDV Kiekeboe, BSO Beestenbende en BSO Goal.

Marloes Smits
E: smits@skpc.nl
T: (06) 17 42 41 94
PO Hutje Mutje, PO het Waayertje, PO Wiedewaai, PO 't Wimpeltje, BSO Boemerang, BSO BZS, BSO Pardoes, BSO Pluto, BSO Ratjetoe en BSO de Waayer. 

Claudia Hartman
E: hartman@skpc.nl
T: (06) 45 26 43 68
PO Bolleboos, PO de Dwerghut, BSO Duck Out, BSO Spip, BSO Vlindertuin en BSO Weijdewijs.
Tevens is Claudia:
Pedagogisch Beleidsmedewerker 4-12 jaar

Pedagogisch beleidsmedewerker/coach 0-4 jaar
Marijke de
Waal
E: dewaal@skpc.nl 

T: (06)45 26 43 56

Stel een vraag

Voor wie is je vraag bedoeld?
Directie
Clustermanager
Plaatsingsconsulente
Bemiddelingsmedewerker gastouderbureau
Financien
Personeelszaken
Niet bekend
Versturen
Referenties Ouderportaal

Download onze app!



Sitemap
Disclaimer Privacy
Cookies

© 2018 SKPC All rights reserved  |  Ontwerp & realisatie: MM