Contact

Algemene informatie
Servicebureau & Gastouderbureau

Bezoek- en postadres:
Postmastraat 44 - 4105 DW Culemborg 
E:  servicebureau@skpc.nl 
T: (0345) 51 74 77 (algemeen telefoonnr.)

Directie

Mevrouw Berrie (B.A.M.E.) Heinrichs
E: heinrichs@skpc.nl

Planning & Plaatsing

Voor vragen m.b.t. plaatsingsmogelijkheden of huidige plaats van je kind op een van onze opvangvormen, kun je contact opnemen met de betreffende medewerker:

Buitenschoolse opvang en vakantieopvang:
Jacqueline Guiting
E: guiting@skpc.nl
T: (0345) 22 87 23

Kinderdagverblijf, Peuteropvang en Speel Mee:
Sharon de Bruijn

E: debruijn@skpc.nl
T: (0345) 22 87 24

Gastouderopvang

algemeen e-mailadres: gastouderbureau@skpc.nl
De bemiddelingsmedewerker: 
Terry Ponsen 
E: ponsen@skpc.nl
T: (0345) 22 87 29

Financiën

Voor informatie over de tarieven kinderopvang, facturen en berekening tegemoetkoming belastingdienst kun je contact opnemen met financieel medewerkster:
Lucienne Richelle
 
E: richelle@skpc.nl 
T: (0345) 22 87 25

Clustermanagers

De kinderdagverblijven (KDV), peuteropvang (PO) en buitenschoolse opvang (BSO) locaties worden aangestuurd door clustermanagers:

clustermanager Heleen de Ronde
E: deronde@skpc.nl 
T: (06) 47 02 45 24
KDV Dikkie Dik, PO Olleke Bolleke, PO Harlekijn, BSO Robbedoes en BSO Idefix.

clustermanager Marijke de Waal
E: dewaal@skpc.nl
T: (06) 45 26 43 56
KDV Kiekeboe.

clustermanager Marloes Smits
E: smits@skpc.nl
T: (06) 17 42 41 94
PO Hutje Mutje, PO Wiedewaai, PO 't Wimpeltje, PO het Waayertje, BSO Boemerang, BSO Pardoes, BSO Pluto, BSO Ratjetoe en BSO de Waayer.

clustermanager Claudia Hartman
E: hartman@skpc.nl
T: (06) 45 26 43 68
PO Bolleboos, PO de Dwerghut, BSO Beestenbende, BSO BZS, BSO Duck Out, BSO Goal, BSO Spip, BSO Vlindertuin en BSO Weijdewijs.

Stel een vraag

Voor wie is je vraag bedoeld?
Directie
Clustermanager
Plaatsingsconsulente
Bemiddelingsmedewerker gastouderbureau
Financien
Personeelszaken
Niet bekend
Versturen
Referenties Ouderportaal

Download onze app!



Sitemap
Disclaimer Privacy
Cookies

© 2018 SKPC All rights reserved  |  Ontwerp & realisatie: MM